Získejte followers pro svůj sociální profil

Posted by administrator on 29.5.2022 in Služby | Short Link

Budovat skvělý obsah často nestačí. Musíte do jisté míry také porazit algoritmus dané sociální sítě, aby se vaše příspěvky objevovaly organicky na exponovaných místech. Jenže jak na to? S tím vám pomůže služba kupfollowers.cz s jejíchž pomocí si vytvoříte dobrý základ pro influencery či firemní profily, nakopnete jednotlivé příspěvky a získáte tak organický dosah snadněji. Větší čísla budí dojem a pomohou tak vaší snaze o zviditelnění, ať už jako influencer nebo firma.

Zaměřeno (nejen) na Instagram

Kromě Instagramu pomáháme se získáním sledujících či interakcí také pro TikTok, Facebook, Telegram, Spotify či Twitch. Objednávka je snadná a její vyplnění proběhne obvykle do jedné hodiny! Jediné, co stačí, je vaše přezdívka, případně příspěvek, který chcete zviditelnit.

Sledující, komentáře, lajky

Kvalitní sledující nebudou poškozovat váš profil, proto se zaměřujeme na kvalitu, tedy anglické a evropské profily, s pěknými fotkami a příspěvky. Žádné pochybné čínské a indické, které po čase zmizí, ani botové followery, které by byly v kolizi s pokyny komunity. Nemusíte se tak bát banu.

Nejde jen o sledující. Zaměřit byste se měli také na power metriky, tedy další interakce, kam patří komentáře či lajky. Díky nim se můžete dostat na explorer stránku na Instagramu, kde již získáte organické interakce a zvýšíte svůj dosah mezi nové potenciální fanoušky.

Proto se lajky vyplatí kupovat, ovšem s cílem (porazit algoritmus) a rozumem. Například nekupovat tisíc lajků, pokud máte sto sledujících a podobně. Cílem je zvýšit váš vliv na sociálních sítích. Algoritmus Instagramu přirozeně upřednostňuje účty s větším počtem následovníků a lajků na Instagramu. Když si koupíte následovníky na Instagramu, vaše stránka a příspěvky jsou algoritmem Instagramu hodnoceny výše, což se promění ve větší návštěvnost vašeho účtu z cílového trhu.

Copyright © 2016-2022 Magazín zajímavých webů a článků All rights reserved.
This site is using the Shades theme, v2.4.1, from BuyNowShop.com.