V jakém prostředí chcete, aby vyrůstali vaše děti?

Posted by administrator on 28.4.2023 in Firmy | Short Link

Tak jako dospělí v práci tráví 8 hodin denně a mají své nekompromisní požadavky na kancelářská křesla nebo polohovatelné stoly, i děti tráví ve školce přibližně třetinu dne. Vybavení jejich prostoru si proto jednoznačně zaslouží náležitou pozornost.

 

Když rodiče vybírají školku pro své dítě, znají své nároky. Kvalitní mateřská školka by měla zajišťovat vzdělávání odborníky, poskytovat  individuální přístup, pestrou nabídku mimoškolních a venkovních aktivit a taky a zdravou stravu.

 

Nicméně tady seznam nekončí. Jen těžko se bude dítě cítit příjemně v nedostatečně vybavené třídě s rozviklanými židlemi a skříňkami, co nejdou otevřít. Školka je místo, kde se děti doslova celé dny vzdělávají a hrají, a proto by mělo být nanejvýš příjemné a pohodlné.

 

Jedním z faktorů, které to podporí, je vybavení interiéru kvalitním, bezpečným a estetickým nábytkem.

 

Výběr zařízení do školky vyžaduje maximální pozornost

 

I proto se firma PROFIŠKOLY – nábytek, s.r.o.  rozhodla zaměřit se na návrh a výrobu opravdu kvalitního dětského nábytku do školky.

 

V nabídce zařízení do mateřské školy najdete nejen dětské židle a stoly, nábytkové sestavy, šatní skříňky, ale i lehátka a matrace a oblíbené molitanové stavebnice. Všechny výrobky splňují požadavky školek a přání dětí, jsou příjemné na dotek, čisté a zdravotně nezávadné.

 

Vzhledem k tomu, že nabídka nábytku do školky, je opravdu široká, je nutné znát kritéria, které vám usnadní objednávání a výběr správného nábytku i do vaší školky – ať se jedná o jednotlivou skříňku na hračky nebo kompletní vybavení šatny, jedálny a hracího prostoru.

 

Kritéria pro příjemný interiér ve školce

 

V první řadě je důležité, aby byl nábytek bezpečný. Veškerý nábytek musí být nekompromisně stabilní – nesmí se při hraní kývat, ani když budou ve třídě zuřit pirátské boje o tajný poklad.

 

Zařízení interiéru ve školce musí by mělo být praktické, variabilní, plně funkční a především odolné. Ve zkratce: Stabilita, pevnost, dlouhá výdrž.

 

Investujte do nábytku, který vydrží dlouho a bude opravdu odolný vůči opotřebení. Kvalitní nábytek se sice může zdát dražší, ale nakonec se vyplatí, protože nebudete hned na další školní rok kupovat nový.

 

Bezpečné, funkčné a estetické nábytkové sestavy do školky

 

Provoz školky nebo školní skupiny zahrnuje časté uklízení nebo přemísťování nejen hraček a výtvarných potřeb – ale také nábytku. I s tím se při navrhování počítá. Proto jde všechny dětské židle, stoly a skříňky snadno umýt a jednoduše nimi manipulovat.

 

Jednotlivé nábytkové díly se dají navíc vzájemně doplňovat, čímž snadno vytváříte kompletní nábytkové sestavy.

 

V případě realizace nábytku pro mateřské školy výrobce vždy vychází z konkrétní představy a zadání zákazníka. Tým odborníků vám pomůže navrhnout nábytkové sestavy na míru, a to včetně návrhu, vizualizace, výroby a montáže.

 

Lepší představu o sestavách na zakázku si můžete udělat z fotografií, které naleznete na stránce výrobce.

 

Výběr dětských židlí a stolů do školky

 

Vybírání nábytku do školky může být zdlouhavé a náročné, ale pokud si vyberete nábytek od firmy PROFIŠKOLY, stačí, když se zaměříte na to, jaký nábytek potřebujete a v jakém provedení. Na kvalitu se můžete spolehnout.

 

Na výběr jsou celodřevěné dětské židle a dětské stoly bez možnosti nastavení výšky, nebo stoly a židle v kombinaci kovu a dřeva. Také si můžete vybrat výškově nastavitelné dětské židle a stoly s kovovou konstrukcí.

 

Kromě dřevěných stolů můžete zvolit kovové stoly, které se vyznačují vysokou dílenskou kvalitou, specifickou povrchovou úpravou a variabilním nastavením výšky do požadované velikosti pomocí aretačních šroubů.

 

Stoly určené do mateřské školy můžete vybírat v různých velikostech, povrchových barevných úpravách a s rektifikačními stavitelnými šrouby.

 

Z tak velké nabídky určite vyberete ty ideální stoly a židle do vaší mateřské školy.

 

Šatní skříňky a lavičky do školky

 

Specifickou kategorii nábytku do školy jsou šatní skříňky a lavičky na míru. Správná skříňka musí pojmout kabátek, hračky i svačinu a zároveň nesmí být zaměněna za cizí.

 

V případě skříněk PROFIŠKOLY se vždy jedná o originály. Pri návrhu sestavy vždy záleží především na dispozičním řešení šatny nebo chodby. A také na vkusu architektů, ředitelů či zadavatelů.

 

Šatní moduly jsou vyráběny nejčastěji z nezávadného lamina a pak je na vás, jakou zvolíte variantu. Či s barevnými dvířky nebo hranou, bezúchytkovém provedení, kovovým spodní roštem, bez soklu, nebo s předlavičkou.

 

Jednoduše získáte přesně takové skříňky, jaké děti potřebují.

 

Rozvíjejte dětskou fantazii a kreativitu

 

I zařízení školky napomáhá rozvoji dětské představivosti a kreativního myšlení. O to víc, když se dá přesouvat a různě sestavovat, například do podoby nedobytné pevnosti. Mohou to být i válecí rohy a pohovky, čalouněné a molitanové kostky, stavebnice nebo ohrádky s míčky.

 

Z molitanových stavebnic můžete vytvořit jakoukoliv sestavu – a to i když jste rodič, učitel, ředitel nebo zřizovatel mateřských škol. Ale především kreativní dítě.

 

Pohodlné lehátka a matrace pro odpolední leháro

 

Ve světě dospělých platí „po práci legraci,“ ve školce jsou ale pravidla jiné. A často by jej dospělí přivítali zpět. Řeč je samozřejmě o odpoledním odpočinku.

 

Lehátka jsou stohovatelná, přičemž je možné ich uložit až 8 na sebe. Vyrobené jsou z bukového masivu, matrace poté z molitanu. A samozřejmostí potahových látek jsou barevné motivy podle přání dětí.

 

Vytvořte ve vaší mateřské škole příjemné a bezpečné prostředí

 

PROFIŠKOLY mají dlouholeté zkušenosti s výrobou a prodejem nábytku do školek, díky kterým jejich zařízení vyhoví požadavkům na kvalitu, bezpečnost a životnost školního nábytku.

 

Bohaté zkušenosti s realizacemi školního nábytku na klíč zaručují vytvoření příjemného, hravého a tvořivého prostředí. S PROFIŠKOLY bez kompromisů vytvoříte školku, ve které se dítě bude cítit příjemně a bezpečně.

Copyright © 2016-2023 Magazín zajímavých webů a článků All rights reserved.
This site is using the Shades theme, v2.4.1, from BuyNowShop.com.